11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Житомирщини забезпечили відшкодування втрат на суму 14,8 млн грн протягом січня - серпня 2019 року версія для друку
Аудитори Житомирщини забезпечили відшкодування втрат на суму 14,8 млн грн протягом січня - серпня 2019 року 24 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж січня ‒ серпня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 14,8 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 32 управлінських рішення. За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю прийнято до виконання 125 пропозицій.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 20 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Правоохоронним органам передано матеріали 17 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудові розслідування та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 56 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 19 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

Окрім того, аудитори ініціювали 4 позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.