11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили втрат на суму майже 1,4 млн грн у відділі освіти Бориславської міської ради версія для друку
Львівські аудитори виявили втрат на суму майже 1,4 млн грн у відділі освіти Бориславської міської ради 26 вересня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Бориславської міської ради (Львівська область) за період з 01.11.2015 по 30.04.2019 виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму майже 1,4 млн грн.

Аудитори виявили нецільове використання коштів освітньої субвенції,  майже 800 тис.грн витрачено на оплату праці працівників культурно-освітнього центру польської національної меншини – Польської суботньої школи, яка працює при ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Борислава, але не провадить освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти, тобто є позашкільним навчальним закладом. Суботня школа мала б утримуватися за рахунок видатків, затверджених за програмою надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, а не загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами.

Установлено факти покриття витрат спеціального фонду коштами загального фонду на суму майже 300 тис. грн. Зокрема, за рахунок загального фонду замість спеціального придбано продукти харчування для дітей дошкільних навчальних закладів м. Борислава.

Аудитори виявили і низку порушень законодавства під час перерахування коштів до бюджету, нарахування та виплати заробітної плати, використання коштів для проведення ремонтно-будівельних робіт тощо.

Начальнику відділу освіти надіслано вимоги для вжиття заходів щодо виправлення виявлених порушень і недопущення їх надалі.

Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 25,2 млн грн протягом січня - серпня 2019 року.