11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кіровоградські аудитори виявили порушень на загальну суму 882,1 тис. грн в Управлінні капітального будівництва міськради міста Кропивницького версія для друку
Кіровоградські аудитори виявили порушень на загальну суму 882,1 тис. грн в Управлінні капітального будівництва міськради міста Кропивницького 27 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до  втрат бюджетних коштів, на загальну суму 882,1 тис. грн під час проведення ревізії в Управлінні капітального будівництва міськради міста Кропивницького за період із січня 2017 року по липень 2019 року.

Порушення виникли через завищення вартості виконання робіт з реконструкції проїжджої частини у м. Кропивницький на загальну суму 218,2 тис. грн. Підрядна організація документально не підтвердила витрат з перевезення сміття, робіт автокранів, екскаваторів та бульдозерів тощо. Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено повне усунення виявлених витрат.

Установлено нестачу об’єкта незавершеного будівництва (насосна станція) вартістю 663,9 тис. грн яка виникла через неприйняття своєчасних управлінських рішень щодо вирішення питання перебування на балансі управління об’єктів незавершеного будівництва (добудови, списання тощо), а також нездійснення своєчасних обстежень та формального проведення річних інвентаризацій.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Нагадаємо, що аудитори Кіровоградщини протягом січнясерпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн.