6 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук
«Червень 2020»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори встановили порушень на суму майже 50 млн грн у Південному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні версія для друку
Одеські аудитори встановили порушень на суму майже 50 млн грн у Південному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні 1 жовтня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби закінчили ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління, підпорядкованого Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України. В акті зафіксовані недбалі та непрофесійні дії посадовців управління та встановлені фінансові порушення, що призвели до втрат державних коштів, на загальну суму 48,5 млн грн.

Аудиторами проведено ретельний аналіз роботи ТерКЕУ за 2017-2018 роки. Перевірялися ремонтно-будівельні роботи, які виконували підрядні організації на замовлення Південного ТерКЕУ. Зокрема, це роботи з будівництва будівель казарм поліпшеного планування у військових містечках міст Миколаїв, Очаків, Подільськ та смт Чорноморське Одеської області, будівництва їдальні, спортивних майданчиків, фізкультурно-оздоровчого комплексу, елементів благоустрою території у військовому містечку Дачне-2 (с. Дачне Одеської області).

Згідно з перевіреними документами, проведеними контрольними обмірами і обстеженнями виконаних будівельних робіт, дослідженнями актів приймання виконаних будівельних робіт, договорів підряду, підрядні організації систематично надавали до оплати акти приймання виконаних робіт, які за фактом були ще не завершені, завищували обсяги виконаних ними робіт.  У підсумку  підрядники безпідставно отримали бюджетні кошти у розмірі майже 48,5 млн грн.

За результатами проведеної ревізії об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення порушень законодавства. Наразі діями відшкодовано 5 млн грн, але робота з відшкодування виявлених порушень триває та перебуває на особливому контролі керівництва офісу.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що одеські аудитори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення.