11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн версія для друку
З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн 2 жовтня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби упродовж  січня – вересня поточного року виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 89 млн грн. З них під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління аудитори встановили порушень, які призвели до втрат,  майже на суму 50 млн грн державних коштів.

За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло 9 млн грн та відшкодовано 20,4 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

За результатами аудитів, ревізій, перевірок керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій прийняли 83 управлінських рішення.

До правоохоронних органів одеські аудитори передали матеріали 44 заходів державного фінансового контролю, за результатами їх розгляду розпочато 36 досудових розслідувань та вручено 25 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім цього, від початку року завершено 18 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання бюджетних програм та виконання місцевих бюджетів. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 470 млн грн. Аудиторами надано 204 пропозиції для покращення їх фінансового стану, з яких ураховано 153.

За вчинені фінансові порушення 136 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 77 – до матеріальної та дисциплінарної.