11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 457 тис. грн в Управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міськради версія для друку
Житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 457 тис. грн в Управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міськради 3 жовтня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради за період з 01.01.2015 по 31.05.2019, виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 457 тис. грн.

Аудитори з’ясували, що комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» зайво виділено майже 373 тис. грн на погашення обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення, чим завдано матеріальної шкоди міському бюджету на зазначену суму.

Окрім того, майже 84 тис. грн бюджетних коштів витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних  ремонтно-будівельних робіт.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено повне усунення виявлених порушень.

За порушення законодавства з фінансових питань на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що житомирські аудитори провели аудит державного підприємства «Олевське лісове господарство».