11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори під час ревізії Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної академії наук України виявили втрат на суму 311 тис. грн версія для друку
Дніпровські аудитори під час ревізії Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної академії наук України виявили втрат на суму 311 тис. грн 9 жовтня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної академії наук України за період з 01.01.2016 по 30.06.2019 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже  311 тис. грн.

Зокрема, інститут коштом загального фонду безпідставно покрив комунальні видатки, пов’язані з наданням платних послуг (виконання науково-дослідних робіт за госпрозрахунковими договорами), тоді як це мало здійснюватися коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено понад 196 тис. грн.

Виявлено й низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, відпускних, сплати єдиного соціального внеску, що призвело до втрати ще майже 106 тис. грн.

Також аудитори виявили й оплату за завищеною вартістю робіт з капітального ремонту, безпідставне списання паливно-мастильних матеріалів.

Завдяки вжитим заходам порушення усунуто в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, об’єкту контроля зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори виявили втрат на суму понад 1 млн грн у Регіональному офісі водних ресурсів.