6 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук
«Червень 2020»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Ходорівської об’єднаної територіальної громади Львівської області версія для друку
Львівські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Ходорівської об’єднаної територіальної громади Львівської області 25 жовтня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит бюджету Ходорівської об’єднаної територіальної громади Львівської області за 2017 ̵ 2018 роки та січень - червень 2019 року.

Виявлено низку проблем і недоліків у формуванні та виконанні місцевого бюджету, через які неефективно використано 2,8 млн грн та втрачено можливість збільшити доходи на 6,0 млн грн.

За умови прийняття органом місцевого самоврядування певних управлінських рішень резерви щорічних додаткових надходжень розрахунково становлять  1,0 млн грн.

Недопрацювання міської ради при прийнятті рішень щодо надання в оренду земельних ділянок призвело до втрати можливості отримати 0,8 млн грн орендної плати. У разі укладення землекористувачами договорів оренди  щорічний резерв додаткових надходжень становитиме близько 0,4 млн грн. Також виявлено використання суб’єктами господарювання земельних ділянок комунальної власності без правовстановлюючих документів, що призвело до втрати місцевим бюджетом близько 0,2 млн грн доходів, та інші порушення земельного законодавства.

Через зниження вартості нормативно-грошової оцінки 1 га земель сільськогосподарського призначення, зумовлене впровадженням Урядом нового порядку і методики її обчислення, місцевим бюджетом втрачено 1,1 млн грн.

Відсутність достовірних даних щодо кількості населення країни як загалом, так і окремих її регіонів призведе до недоотримання у 2019 році місцевим бюджетом належних йому трансфертів з державного бюджету на суму 1,9 млн грн, позаяк фактична чисельність зареєстрованого на території громади населення перевищує статистичні дані.

Виконання протягом досліджуваного періоду інвестиційного договору, укладеного до утворення громади між Ходорівською районною лікарнею та одним із підприємств на невигідних для лікарні умовах, призвело до додаткового навантаження на місцевий бюджет на суму 1,1 млн грн. Крім того, виконання цього договору до завершення терміну інвестиційного проекту призведе до додаткових видатків з бюджету на суму 1,3 млн грн.

Затвердження органом місцевого самоврядування економічно необґрунтованих тарифів на водопостачання та водовідведення для власного комунального підприємства призвело до додаткових видатків місцевого бюджету на покриття різниці в тарифах на суму 0,4 млн грн. 

За результатами контрольного заходу аудитори розробили і надали Ходорівській ОТГ низку пропозицій, спрямованих на підвищення ефективності використання фінансової та ресурсної бази громади.

Нагадаємо, що львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 36 млн грн протягом січня - вересня 2019 року.