6 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук
«Червень 2020»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету міста Борислав версія для друку
Львівські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету міста Борислав 30 жовтня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит міського бюджету міста Борислав Львівської області за 2016-2018 роки та січень - червень 2019 року.

Виявлено низку чинників, які не сприяють максимальному наповненню міського бюджету, та встановлено резерви збільшення його дохідної частини.

Аудитори встановили, що через неефективні управлінські дії з міського бюджету додатково витрачено 8,9 млн грн, втрачено доходів та майна на суму 20,4 млн грн. Також аудитори виявили резерви щорічних додаткових надходжень на суму 4,3 млн грн.

Недостатній рівень контролю за використанням комунального майна призвів до заниження в обліку його вартості на 35,1 млн грн.

Через зволікання міської ради з проведенням нової нормативної грошової оцінки земель міста у І півріччі 2019 року втрачено можливість отримати доходів від плати за землю на суму 3,2 млн грн. Також виявлено інші порушення земельного законодавства, через що бюджет міста не отримав належних доходів: використання землекористувачами земельних ділянок без оформлення договірних відносин з Бориславською міською радою; непереукладання договорів оренди відповідно до діючої нормативної грошової оцінки; застосування при визначенні нормативної грошової оцінки невідповідного коефіцієнта функціонального призначення тощо.

Законодавча ініціатива щодо надання ПАТ «Укрзалізниця» (у 2018 році) та ПАТ «Укрнафта» (2018-2019 рр.) пільг зі сплати земельного податку за ділянки, які перебувають в їх постійному користуванні, а також надання міською радою пільг окремим суб’єктам господарювання призвели до втрати міським бюджетом доходів на суму 3,2 млн грн.

Через неукладання міською радою Борислава з органами місцевого самоврядування прилеглих адміністративно-територіальних одиниць угод про передачу видатків на надання медичної допомоги в лікарні м. Борислав мешканцям інших міст міський бюджет втратив 1,4 млн грн.

Розподіл штатних одиниць у розписі закладів освіти та охорони здоров’я  між кількома працівниками призвів до неефективних витрат 1,6 млн грн на сплату єдиного соціального внеску.  

Понад 5,7 млн грн, отриманих комунальними підприємствами Борислава як внески до їх статутних фондів, витрачено на покриття поточних зобов’язань цих підприємств, що свідчить про неефективне використання коштів.

Аудитори встановили неефективні витрати 0,6 млн грн, сплачених виконавцям робіт з капітального будівництва, ремонту та реконструкції за кошти міського бюджету Борислава.

За результатами державного фінансового аудиту з метою покращання фінансового стану та поліпшення ефективності управління коштами й майном міської громади аудитори надали керівництву Бориславської міської ради низку рекомендацій.

Нагадаємо, львівські аудитори виявили втрат на суму майже 1,4 млн грн у відділі освіти Бориславської міської ради.