6 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук
«Червень 2020»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням культури та туризму Житомирської ОДА версія для друку
Аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням культури та туризму Житомирської ОДА 29 листопада 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели державний фінансовий аудит виконання Управлінням культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації (даліУправління) бюджетних програм, спрямованих на фінансову підтримку закладів культури і мистецтва та заходів у галузі культури та мистецтва, за період з 01.01.2016 по 30.06.2019.

За результатами аудиту виявлено низку проблем у системі планування та використання бюджетних коштів, організації внутрішнього контролю, що, зі свого боку, призвело до неефективних витрат на усіх етапах виконання бюджетних програм.

Зокрема, брак контролю з боку Управління, неналежна організація керівниками закладів у галузі культури та мистецтва контролю за здійсненням фінансово-господарської діяльності, неефективні управлінські рішення щодо оплати праці працівників, які не відповідають кваліфікаційним вимогам за посадою, створення штучної економії коштів та використання їх на преміювання, укладення цивільно-правових договорів на роботи, які визначені посадовими інструкціями штатних працівників тощо, призвели до неефективного використання коштів на суму понад 672 тис. грн.

Окрім того, Управління витрачало кошти на заходи, які не належать до переліку заходів в галузі культури та мистецтва, що призвело до необґрунтованих та нераціональних витрат бюджетних коштів на суму 525 тис. грн.

Через залучення для організації культурно-мистецьких заходів фізичних осіб-підприємців та приватних юридичних осіб, які не здійснюють відповідної діяльності, додатково витрачено понад 350 тис. грн, з яких більш як 103 тис. грн перераховано за відсутності кошторисів витрат, затверджених Житомирською ОДА.

Прийняття неефективного управлінського рішення щодо безоплатної передачі автобуса Житомирському обласному туристичному інформаційному центру (тоді як потреба в ньому була для інших підпорядкованих Управлінню установ) призвело до неефективного використання комунального майна на суму 2,5 млн грн.

З метою усунення наведених чинників фахівці Управління за результатами державного фінансового аудиту надали низку пропозицій, спрямованих на поліпшення ефективності використання бюджетних коштів та комунального майна.

Про результати аудиту поінформовано Житомирську ОДА.

Нагадаємо, що  житомирські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Хорошівської селищної об’єднаної територіальної громади.