11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори виявили порушень на суму понад 5,2 млн грн у Вінницькій міській клінічній лікарні № 1 версія для друку
Вінницькі аудитори виявили порушень на суму понад 5,2 млн грн у Вінницькій міській клінічній лікарні № 1 3 грудня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня № 1» (даліЛікарня) за період з 01.03.2016 по 31.07.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 5,2 млн грн.

Аудитори встановили, що причиною незаконного використання бюджетних коштів на суму понад 4,9 млн грн стало те, що посадові особи Лікарні за рахунок коштів міського бюджету та медичної субвенції з державного бюджету, передбачених на надання медичної допомоги мешканцям територіальної громади м. Вінниця та вінничанам, надавали медичні послуги хворим з області та інших регіонів.

Перешкодою отримання надходжень у розмірі 85 тис. грн став факт порушення контрактними організаціями умов договорів, укладених з Лікарнею на предмет проведення на базі останньої клінічних випробувань.

Крім того, фінансові втрати на суму понад 55 тис. грн зумовлені встановленням доплати у розмірі 50% за роботу в нічний час працівникам відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, які фактично виконували функції працівників приймального відділення.

Понад 65 тис. грн зайво сплачено підрядним організаціям через завищення ними вартості та обсягів виконаних будівельних робіт.

Ще у 6 матеріально-відповідальних осіб  не було медикаментів та виробів медичного призначення, отриманих для надання медичної допомоги хворим, на суму майже 20 тис. грн.

За недотримання вимог законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнутих до адміністративної відповідальності, до Лікарні застосовано фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та ініційовано зупинення операцій із бюджетними коштами.

За результатами ревізії Лікарні надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Про результати ревізії поінформовано Департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради та Управління Держпраці у Вінницькій області.

Матеріали передано на розгляд Управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області.

Нагадаємо, що вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 29 млн грн протягом січня-жовтня 2019 року.