12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Тернопільські аудитори виявили порушень на суму 1,2 млн грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради версія для друку
Тернопільські аудитори виявили порушень на суму 1,2 млн грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради 17 грудня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради за період з 01.05.2016 по 31.08.2019 виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму  1,2 млн грн.

Аудитори виявили нецільове використання коштів освітньої субвенції на суму понад 611 тис. грн, з яких 562,2 тис. грн Відділ освіти витратив на доплату педагогам за роботу, не пов’язану з педагогічною діяльністю; 49,6 тис. грн – на оплату вартості комунальних послуг, спожитих дошкільними підрозділами навчально-виховних комплексів.

Завищені установою витрати на оплату праці загалом становили 261 тис. грн. Зокрема, через неправильне обчислення середньої заробітної плати зайво виплатили відпускних на загальну суму 173,9 тис. грн, а через безпідставне встановлення окремим працівникам закладів освіти доплати за шкідливі умови праці зайво виплатили заробітної плати на суму понад 83 тис. грн. Зазначені порушення призвели також до зайвого нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальну суму 55,5 тис. грн.

Окрім того, у ревізійному періоді за рахунок коштів загального фонду кошторису Відділ освіти оплатив вартість комунальних послуг, спожитих орендарями, на загальну суму 114,5 тис. грн.

Установлено також оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, неперерахування до місцевого бюджету утриманої з працівників заробітної плати після завершення бюджетного періоду 2016-2018 років, недоотримання орендної плати тощо.

Під час ревізії забезпечено відшкодування виявлених втрат на суму 1,1 млн гривень.

З метою усунення виявлених порушень начальнику Відділу освіти надіслано обов’язкові вимоги.

За допущення фінансових порушень 24 посадові особи Відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 1642 КУпАП, 1 протокол за порушення бюджетного законодавства за статтею 16412 КУпАП надіслано на розгляд суду. До установи застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та орган управління об’єкта контролю.

Нагадаємо, що тернопільські аудитори виявили порушення та недоліки у Відділі охорони здоров’я та цивільного захисту населення Заліщицької райдержадміністрації.