10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 24,2 млн грн версія для друку
Аудитори Харківщини протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 24,2 млн грн 18 грудня 2019  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом  січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 24,2 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 266 пропозицій та рекомендацій, з яких 102 – спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, які прийнято до виконання та подальшого впровадження, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить 197,0 млн грн.

Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 58 управлінських рішень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 229 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 48 осіб, із посад звільнено дві посадові особи.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 63 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 43 цивільних позовів, до суду пред’явлено 3 позови на загальну суму 2,4 млн грн.

До правоохоронних органів передано 32 матеріали ревізій та  4 аудиторських звіти, за результатами розгляду яких розпочато 12 досудових розслідувань, вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали 16 ревізій і 2 аудиторських досліджень долучено до кримінальних проваджень.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано п’ять інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 32,8 млн грн.