12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн протягом січня – листопада 2019 року версія для друку
Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн протягом січня – листопада 2019 року 23 грудня 2019  |  Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Протягом січня - листопада 2019 року за результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму 30,0 млн грн.

Завдяки діям херсонських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 15,1 млн грн, у тому числі відшкодовано і поновлено витрат, проведених з порушенням законодавства, - 12,9 млн грн, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло 2,2 млн грн.

Окрім того, завершено моніторинг 233 процедур закупівель, за результатами яких попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на суму 425,7 млн грн,  у тому числі шляхом відміни торгів за 69 процедурами на суму 148,1 млн грн, шляхом розірвання договорів за 38 процедурами на суму 277,7 млн грн.  

За вчинені фінансові порушення 42 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 посадових осіб звільнено із займаної посади.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 27 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 10 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 випадках призупинено операції з бюджетними коштами, у 3 – зменшено бюджетні асигнування, у 12 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму понад 4,4 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 40 управлінських рішень та врахували  46 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 35 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 21 досудове розслідування.