12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Луганські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 12 млн грн протягом січня – листопада 2019 року версія для друку
Луганські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 12 млн грн протягом січня – листопада 2019 року 28 грудня 2019  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня - листопада 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 12 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 72 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 – до матеріальної.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 8 фінансових санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зменшення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єктами контролю повернуто використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 260,99 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 12 управлінських рішень.

Матеріали 14 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 24 досудові розслідування та 23 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів, 1 – регіональної цільової програми та 4 аудити діяльності. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 160,5 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 32 пропозиції, які прийняті до виконання.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,8 млн грн.