10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України незаконні видатки на суму 382,6 тис. грн версія для друку
Львівські аудитори виявили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України незаконні видатки на суму 382,6 тис. грн 3 сiчня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» (далі – Центр) за період з 01.01.2017 по 30.11.2019 і виявили фінансові правопорушення, які призвели до незаконних видатків, на суму 382,6 тис. грн.

Через нарахування і виплату за завищеною ставкою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з фонду оплати праці 17 особам з інвалідністю, які працюють в установі, зайво витрачено 309,9 тис. грн. Відповідальні особи Центру пояснювали фінансове порушення відсутністю в установі документів, що підтверджували б встановлення інвалідності.

Аудитори виявили в Центрі зайву оплату 20,5 тис. грн за виконані підрядними організаціями ремонтно-будівельні роботи, зайву виплату 17,7 тис. грн за використаний природний газ, зайві витрати 16,7 тис. грн через нарахування та виплати заробітної плати двом зовнішнім сумісникам за фактично не відпрацьований час. На 15,1 тис. грн більше належного сплачено за приймання ЛМКП «Львівводоканал» дощових стічних вод через подання Центром завищеної площі земельної ділянки, що перебуває в користуванні установи.

Також виявлено низку інших фінансових порушень.

Ужитими під час ревізії заходами Центром забезпечено відшкодування незаконних видатків на суму 363,5 тис. грн.

За допущені порушення на двох посадових осіб складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 (ч.1) КУпАП.

Директору Центру надіслано листа з пропозицією щодо максимального відшкодування незаконних видатків та недопущення надалі аналогічних порушень.

Про результати ревізії поінформовано Личаківський відділ поліції ГУ НП України у Львівській області.

Нагадаємо, що протягом січня - листопада 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 39,2 млн грн.