10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 105 тис. грн під час ревізії акціонерного товариства «Дніпровська теплоелектроцентраль» версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 105 тис. грн під час ревізії акціонерного товариства «Дніпровська теплоелектроцентраль» 9 сiчня 2020  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства «Дніпровська теплоелектроцентраль» за період з 01.12.2016 по 30.06.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 105 тис. грн.

Бухгалтерська служба товариства у завищеному розмірі виплатила працівникам матеріальну допомогу на оздоровлення та, як наслідок, зайво перерахувала єдиний соціальний внесок, відшкодувала витрати на відрядження без підтвердних документів, що призвело до втрат на суму майже 105 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Про результати ревізії поінформовано Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори виявили втрат на суму майже 3,3 млн грн під час ревізії КП «Дніпроприродресурс».