10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Донецькі аудитори виявили неефективне використання бюджетних коштів у Департаменті освіти Маріупольської міської ради версія для друку
Донецькі аудитори виявили неефективне використання бюджетних коштів у Департаменті освіти Маріупольської міської ради 10 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Департаментом освіти Маріупольської міської ради (далі – Департамент освіти) за період з 01.01.2017 по 30.06.2019.

За результатами аудиту встановлено проблемні питання у системі планування та використання бюджетних коштів, в організації внутрішнього контролю за використанням коштів місцевого бюджету.

Непроведення оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти міста Маріуполя призвело до неефективних витрат бюджетних коштів у 2017-2019 роках на суму  понад 11 млн грн на утримання 3 навчальних закладів, що мали найбільш низьку наповнюваність класів.

Через недотримання вимог нормативних документів з питань планування видатків, зокрема в частині обґрунтованості включення до штатних розписів окремих підвідомчих закладів посад адміністративно-господарського та молодшого обслуговуючого персоналу, через завищення потреби у коштах зайво заплановані видатки на оплату праці з нарахуваннями у 2017-2019 роках на суму 282 тис. грн, з яких профінансовано і витрачено 258 тис. грн.

Під час аудиту встановлено недоліки при забезпеченні харчування вихованців закладів дошкільної освіти, зокрема в частині придбання не призначених для дитячого харчування продуктів на суму 813 тис. грн.

Окрім того, під час аудиторського дослідження виявлені недоліки в системі внутрішнього контролю щодо якості проведення річних інвентаризацій майна, змістом Статутів підвідомчих установ та посадових інструкцій працівників.

Для поліпшення ефективності використання коштів місцевого бюджету аудитори надали керівництву Департаменту освіти 9 пропозицій, спрямованих на поліпшення ефективності використання коштів місцевого бюджету та комунального майна. Про результати аудиту поінформовано Маріупольську міську раду.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму 28 млн грн забезпечили донецькі аудитори протягом січня – листопада 2019 року.