10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня - грудня 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 60 млн грн версія для друку
Протягом січня - грудня 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 60 млн грн 13 сiчня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами ревізій, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби протягом січнягрудня 2019 року, виявлено майже 120 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 60 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 41 ревізії. За матеріалами ревізій розпочато 28 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 138 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 35 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 2,2 млрд грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат понад 56 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 234 пропозиції для покращання їх фінансового стану, 216 з яких враховано. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 73,9 млн грн.

Двадцять три інформації про результати аудитів та 9 аудиторських звітів направлено правоохоронним органам та 2 аудиторські звіти долучено до кримінального провадження.