10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили у міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича непродуктивні витрати на суму понад 2 млн грн версія для друку
Львівські аудитори виявили у міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича непродуктивні витрати на суму понад 2 млн грн 16 сiчня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит діяльності та ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності міського Палацу культури ім. Г. Хоткевича (далі – Палац) за період з 01.09.2016 по 30.09.2019.

Виявлено непродуктивні витрати на суму понад 2 млн грн, упущені вигоди на суму майже 1,4 млн грн, завищення в обліку дебіторської заборгованості на 136,9 тис. грн та низку фінансових порушень, що призвели до втрат  на суму 827,5 тис. грн.

Левову частку непродуктивних витрат 1,7 млн грн становили видатки на оплату праці, здійснені внаслідок неефективних управлінських рішень: без затвердження уповноваженого органу до штату Палацу прийнято працівників, посади яких не передбачені Примірними штатними нормативами.

Через включення не всіх здійснених витрат до калькуляції вартості наданих платних послуг втрачено можливість отримати розрахунково 1,4 млн грн доходів.

У Палаці виявлено  незаконні видатки 406,4 тис. грн на оплату праці та відрядження працівників.

Установлено завищення потреби у бюджетних коштах на 376,8 тис. грн. Аналізуючи документи, аудитори зауважили, що Положення про преміювання працівників Палацу затверджено з порушеннями норм чинного законодавства: передбачено створення фонду преміювання, зокрема, за рахунок економії енергоносіїв. У 2017-2018 рр. необґрунтовано завищено потребу в коштах на теплопостачання, які надалі спрямовувалася на виплату премій працівникам. Це призвело до матеріальної шкоди (втрат) на зазначену суму.

Через не проведення претензійно-позовної роботи втрачено можливість стягнути із приватного підприємства прострочену дебіторську заборгованість на суму 44,3 тис. грн у зв’язку із закінченням строку позовної давності.

За результатами проведеної ревізії керівництву Палацу надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень і недопущення їх надалі.

Матеріали ревізії передано у Львівську місцеву прокуратуру № 2.

Нагадаємо, що львівські аудитори виявили порушень на суму майже  1,1 млн грн на КП «Пустомитиводоканал».