10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори за січень - грудень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 44 млн грн версія для друку
Запорізькі аудитори за січень - грудень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 44 млн грн 16 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за 2019 рік забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 44,1 млн  грн.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 73 управлінські рішення та врахували 136 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 24 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 9 досудових розслідувань, вручено 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні  кримінального правопорушення за переданими матеріалами контрольних заходів, ще 1  ‒ за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій у яких виявлено порушення, у 27 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Прийнято 11 вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, на суму  понад 1,5 млн грн.

За допущені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 61 особу, 7 ‒ до дисциплінарної, 3 – до матеріальної, 1 працівника звільнено із посади. Надіслано 10 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення  порушень на суму понад 10,1 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 729 тис. грн.