10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Полтавщини протягом січня - грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже на 20,8 млн грн версія для друку
Аудитори Полтавщини протягом січня - грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже на 20,8 млн грн 20 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж  січнягрудня 2019 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже  31,2 млн грн.

Завдяки діям державних аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 20,8 млн грн.

За результатами проведених 22 державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 178 пропозиції, 155 з них виконано.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 41 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та призупинення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

Правоохоронним органам передано матеріали 12 ревізій та 1 державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 86 посадових осіб, 18 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на  суму майже 5,7 млн грн.