10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» В Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості України столичні аудитори встановили порушень на суму понад 1,1 млн грн версія для друку
В Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості України столичні аудитори встановили порушень на суму понад 1,1 млн грн 21 сiчня 2020  |  Пресслужба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України за період з 01 січня 2016 року  по 01 серпня 2019 року.

За результатами проведеного контрольного заходу встановлено фінансових порушень на суму понад 1,1 млн грн.

Заниження вартості навчання студентів призвело до недоотримання плати за надання освітніх послуг на загальну суму 131,57 тис. грн.

Через завищення посадових окладів, безпідставного встановлення та виплати надбавок, оплати праці за фактично невідпрацьований час виявлено порушень на загальну суму 94,23 тис. грн.

За результатами проведених зустрічних звірок встановлено завищення вартості робіт з капітального ремонту на загальну суму 61,86 тис. грн.

Крім того, установою безпідставно сплачено кошти за фактично не надані послуги на загальну суму 27,61 тис. грн.

Під час ревізії встановлено заниження в обліку вартості основних засобів на загальну суму 836, 9 тис. грн, порушення вимог законодавства про закупівлі, у результаті чого на посадову особу тендерного комітету складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 164-14 КУпАП. Матеріали адміністративної справи надіслані для розгляду до Солом’янського районного суду міста Києва.

Керівнику об’єкта контролю надіслано вимогу про усунення виявлених порушень.

Про результати контрольного заходу поінформовано Солом’янське управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві.

Нагадаємо, що київські аудитори встановили порушень на суму понад 2,2 млн грн в Інституті гідробіології НАН України.