10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Донецькі аудитори виявили збитків на суму близько 200 тис. грн під ревізії КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» версія для друку
Донецькі аудитори виявили збитків на суму близько 200 тис. грн під ревізії КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» 22 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області провели ревізію фінансово-господарської діяльності  комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер».

Аудитори провели ревізію фінансово-господарської діяльності через значну кількість скарг працівників структурного підрозділу Диспансеру на порушення законодавства стосовно діяльності керівництва, проведення ним махінацій з бюджетними коштами протягом 2017 ̵ 2018 років.

Факти, викладені у зверненнях, частково підтвердилися. Ревізією було встановлено порушень законодавства, що призвели до збитків, на суму майже 200 тис. грн, а саме: керівник структурного підрозділу Диспансеру без дозволу органу управління всупереч законодавству сплачував собі премії та надбавки. Необґрунтовано, майже удвічі збільшено посадовий оклад працівнику структурного підрозділу Диспансеру. Всупереч законодавству працівникам того ж структурного підрозділу нараховувалися та сплачувалися надбавки та доплати. Безпідставно надавалися оплачувані відпустки за сумісництвом працівникам Диспансеру, в завищеному розмірі сплачено єдиний соціальний внесок тощо.

При цьому й досі залишилися невідшкодованими порушення, встановлені попередньою ревізією, а під час поточної ревізії принципово не відшкодовано жодної гривні втрат.

Питання залишилося без відповіді: чому директором та головним бухгалтером Диспансеру не наведено лад у справах підрозділу при неодноразових зверненнях працівників.

Протизаконні дії керівника структурного підрозділу є наслідком відсутності контролю та бездіяльності з боку керівництва Диспансеру.

Ревізією також встановлено порушення законодавства про закупівлі в частині недотримання термінів оприлюднення в електронній системі Prozorro повідомлень про внесення змін до договорів при проведенні процедур закупівель.

За результатами ревізії трьох відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 164-2 Кодексу України про адміністративне правопорушення. На голову та секретаря тендерного комітету складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною  першою статті 164-14 Кодексу України про адміністративне правопорушення, які разом із матеріалами адміністративної справи надіслано для відповідного розгляду до суду.

Поінформовано Департамент охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, матеріали ревізії передано до ГУ Національної поліції в Донецькій області.

Нагадаємо, що донецькі аудитори виявили неефективне використання бюджетних коштів у Департаменті освіти Маріупольської міської ради.