10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кіровоградські аудитори виявили втрат на суму понад 4 млн грн під час ревізії Кропивницького будівельного коледжу версія для друку
Кіровоградські аудитори виявили втрат на суму понад 4 млн грн під час ревізії Кропивницького будівельного коледжу 23 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Кропивницького будівельного коледжу за період з 01.01.2017 по 31.10.2019 фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушення, що призвели до фінансових втрат на суму  понад 4 млн грн.

Аудитори встановили, що протягом періоду, який підлягав ревізії, окремим педагогічним працівникам коледжу безпідставно, без відповідного підвищення кваліфікації присвоєно кваліфікаційні категорії та, як наслідок, зайво нараховано та виплачено 988,2 тис. грн заробітної плати.

Окрім того, виявлено, що у 2016 - 2019 роках замість проведення розподілу вакантних годин між учителями допускалася тарифікація вакантних посад із предметів, фахівцями з яких є керівники установи. Аудитори встановили, що протягом періоду, що підлягав ревізії, адміністративному персоналу коледжу (директору, заступникам та завідувачам відділень) проведена безпідставна погодинна оплата заміни вакантних годин, яка тривала понад два місяці, на загальну суму 353,3 тис. грн.

Порушення з оплати праці призвели до завищення суми середньоденної заробітної плати та зайвої виплати відпускних працівникам на суму 273,3 тис. грн та зайвого нарахування єдиного соціального внеску на загальну суму  355,7 тис. грн.

Аудитори виявили порушення при нарахуванні стипендії студентам коледжу: викладачами неправильно визначено загальну кількість студентів, що мають право отримувати стипендію та середній бал успішності, через що студентам було зайво нараховано та виплачено майже 1,3 млн  стипендії.

Виявлено й низку інших порушень, що призвели до втрат на суму понад 1 млн грн, зокрема: надання одним із викладачів коледжу недостовірних даних щодо основного місця роботи, що стало підставою зарахування його як основного працівника та нарахування йому заробітної плати за фактично невідпрацьований час; покриття витрат на заробітну плату персоналу за рахунок коштів загального фонду бюджету, які мають здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду; відшкодування витрат на відрядження та проїзд без підтвердних документів; нестачу матеріальних цінностей, виявлену за результатами інвентаризації.

За допущені порушення фінансової дисципліни на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області та Управління регіонального розвитку, будівництва та архітектури Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що аудитори Кіровоградщини протягом січнягрудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 28,6 млн грн.