10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 13 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 13 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом 2019 року 24 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області ревізій впродовж 2019 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну  суму 15 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму понад 13 млн грн.

Окрім того, проведеними 14 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  104,2 млн грн.

За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 152 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю протягом 2019 року впровадили  124 пропозиції, за результатами впровадження яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 14 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення,  у   25 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

До правоохоронних органів передано матеріали 15 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких,  із урахуванням раніше переданих розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.