10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Волинські аудитори за січень - грудень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн версія для друку
Волинські аудитори за січень - грудень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн 28 сiчня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

За січень – грудень 2019 року волинські фахівці забезпечили відшкодування втрат на суму 33,3 млн грн, зокрема за порушеннями, що виявлені у попередніх роках, – на суму понад 27,0 млн грн.

До правоохоронних органів передано 20 ревізійних матеріалів,  якими  порушено 18 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 11 позовів, до суду пред’явили 2 позови на суму 0,6 млн грн,  які задоволені у повному обсязі.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 63 управлінських рішення.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом для Держфінмоніторингу підготовлено та надіслано до Держаудитслужби інформацію про виявлені фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу,  на суму 5,4 млн грн.

 За допущені фінансові порушення  59 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної, 5 – до матеріальної та 5 посадових осіб звільнено з посад.