10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори встановили заборгованість з виплати заробітної плати працівникам на суму понад 1 млн грн на державному підприємстві «Центр обслуговування громадян» версія для друку
Аудитори встановили заборгованість з виплати заробітної плати працівникам на суму понад 1 млн грн на державному підприємстві «Центр обслуговування громадян» 29 сiчня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

На адресу Південного офісу Держаудитслужби надійшли звернення працівників державного підприємства «Центр обслуговування громадян», а також Одеської обласної державної адміністрації щодо систематичної затримки з виплати працівникам заробітної плати.

Керівництво офісу відреагувало на звернення та провело ревізію на цьому підприємстві. Під час ревізії аудитори підтвердили викладені у зверненнях факти порушень, пов’язаних з невиплатою зарплати працівникам підприємства.

На момент проведення ревізії підприємство заборгувало 40 працівникам понад 1 млн грн, у тому числі 16 звільненим працівникам  ‒ 355 тис.  грн.

Зокрема, аудитори встановили неповні розрахунки із працівниками при їх звільненні, а також численні випадки затримки виплат заробітної плати терміном від 2 місяців до року.

Установлено безпідставне нарахування працівникам премій та доплат на суму понад 385 тис. грн.

Під час ревізії установлено також інші порушення.

Загалом установлено порушень фінансової дисципліни на суму майже  2,5 млн грн.

Матеріали ревізії передані до Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Про результати ревізії поінформовано Голову Одеської обласної державної адміністрації, а також Головне управління Держпраці в Одеській області.

Нагадаємо, що одеські аудитори встановили порушень на суму майже  867 тис. грн у Мирнопільському геріатричному будинку-інтернаті.