10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Річні підсумки діяльності Держаудитслужби версія для друку
Річні підсумки діяльності Держаудитслужби 31 сiчня 2020  |  Пресслужба Держаудитслужби

Сьогодні вже вкотре на розширеному засіданні Колегії підбивають підсумки річної діяльності Державної аудиторської служби України за участю керівництва Служби, її міжрегіональних територіальних органів та їх управлінь в областях.

 

 

Упродовж 2019 року органи Служби провели майже 1,4 тис. ревізій, 449 державних фінансових аудитів та 118 перевірок закупівель, під час яких перевірено близько 1,5 тис. підприємств, установ і організацій. Загальна сума виявлених фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, становить понад 1,7 млрд  грн, з них коштів бюджетів усіх рівнів та бюджетних установ – майже 952,7 млн грн.

У межах прав та наданих повноважень органами Держаудитслужби за   січень – грудень 2019 року забезпечено надходження недоотриманих фінансових ресурсів на загальну суму майже 199,9 млн грн, відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 750,5 млн грн.

Задля вжиття відповідних заходів до порушників фінансової дисципліни, Держаудитслужба до правоохоронних органів у звітному періоді передала 753 матеріали ревізій та перевірок. У свою чергу, правоохоронними органами у січні – грудні 2019 року за матеріалами проведених заходів розпочато 399 досудових розслідувань та 100 досудових розслідувань – за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

 

 

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто майже 2,4 тис. посадових осіб. Загальна сума накладених адміністративних стягнень становить майже 1,9 млн грн.

Плідна робота тривала і в напрямі контролю у сфері закупівель. За результатами проведених моніторингів закупівель органи Держаудитслужби протягом звітного періоду попередили порушень, у тому числі шляхом відміни торгів, на суму майже 14,6 млрд грн та розірвання договорів на суму близько 2,2 млрд грн. Загалом Держаудитслужба у січні – грудні 2019 року проведено майже 8,8 тис. моніторингів закупівель.

Нагадаємо, що з 19.04.2020 року починають діяти зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» якими, зокрема, значно розширено перелік порушень, за які до адмінвідповідальності за статтею 164-14 КУпАП притягатимуться посадові особи та керівники замовників, а також збільшено суму штрафів за такі порушення.