10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вітаємо з призначенням Ігоря Буграка на посаду Голови Державної аудиторської служби України версія для друку
Вітаємо з призначенням Ігоря Буграка на посаду Голови Державної аудиторської служби України 31 сiчня 2020  |  Пресслужба Держаудитслужби

Державний секретар Міністерства фінансів України Костянтин Ващенко представив нового Голову Державної аудиторської служби України Ігоря Буграка.

Нагадуємо, що відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 24 січня 2020 року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 40-р  "Про призначення Буграка І. М. Головою Державної аудиторської служби України").

 

 

Представляючи нового очільника Державної аудиторської служби України, Костянтин Ващенко акцентував увагу на головних завданнях, що стоять перед новим органом державного фінансового контролю, який здійснюватиме аналіз інформації щодо використання державних ресурсів і контрольні заходи за високоризиковими операціями.

У свою чергу, Голова Державної аудиторської служби України Ігор Буграк висловив своє бачення основних напрямків діяльності Держаудитслужби на найближчий рік.

 

 

Ігор Буграк очолював керівні посади у Міністерстві фінансів України, має успішний досвід впровадження реформ бюджетної системи.

Щиро бажаємо новому очільнику Державної аудиторської служби України професійних досягнень, виважених рішень, сміливих дій та палкої жаги до зміни на краще!