21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Харківські аудитори у Фізико-технічному інституті низьких температур ім. Б.І. Вєркіна виявили фінансових порушень на суму понад 1,5 млн грн версія для друку
Харківські аудитори у Фізико-технічному інституті низьких температур ім. Б.І. Вєркіна виявили фінансових порушень на суму понад 1,5 млн грн 4 лютого 2020  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби перевірили Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна Національної академії наук України (даліІнститут) за період фінансово-господарської діяльності з 01.01.2015 по 31.08.2019. За результатами ревізії встановлені фінансові порушення на суму понад 1,5 млн  грн.

Причинами незаконних витрат бюджетних коштів є завищення вартості     12 наукових проєктів за програмно-цільовою тематикою за договорами, укладеними з Національною академією наук України, Міністерством освіти і науки України та Державним фондом фундаментальних досліджень, на загальну суму 420,40 тис. грн.

Крім того, ревізією встановлено незаконне утримання однієї понадштатної одиниці маляра, якої немає у штатному розписі Інституту, що призвело до збитків на загальну суму  38,28 тис. грн.

Встановлено, що розрахункова потреба витрат на оплату праці з нарахуваннями на виконання 2 науково-дослідних робіт за КПКВК 6541230 «Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень» за 2018 рік завищена на 1 місяць, що призвело до отримання бюджетних асигнувань за відповідними напрямами видатків у завищених обсягахпонад 1 млн грн,   які використано на виплату премій.

Вжитими заходами ще під час ревізії забезпечено відшкодування виявлених порушень на загальну суму 1,01 тис. грн.

З метою повного усунення виявлених порушень директору Інституту надіслано вимогу щодо відшкодування встановлених ревізією порушень в повному обсязі.

За допущені порушення бюджетного законодавства застосовано відповідні заходи впливу згідно з частиною першою статті 117 Бюджетного кодексу України.

Про результати ревізії поінформовано Національну академію наук України  та матеріали ревізії передано для розгляду правоохоронним органам.

Нагадаємо, що аудитори Харківщини протягом січнягрудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 197 млн грн.