12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 1 млн грн у Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій версія для друку
Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 1 млн грн у Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій 6 лютого 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу Черкаське вище професійне училище будівельних технологій (далі – Установа, Училище) за період з 01.01.2015 по 31.10.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 1 млн грн.

Установою завищено потребу в бюджетних коштах на загальну суму 621,68 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам з урахуванням підвищення посадового окладу на 10% без проходження атестації як закладу третього атестаційного рівня, які було використано протягом березня  2016 року липня 2019 року.

Училище здійснило безпідставне нарахування та виплату премій за рахунок коштів, отриманих від виробничої практики учнів, що призвело до втрати фінансових (матеріальних) ресурсів на загальну суму  102,80 тис. грн.

Утримано частину стипендій на ремонт приміщення Установи згідно з рішенням батьківського комітету без згоди одержувачів стипендій, що призвело до недоотримання коштів фізичними особами на загальну суму 67,10 тис. грн.

Нараховано та виплачено в заниженому розмірі щорічну допомогу пільговим категоріям учнів для придбання навчальної літератури, що призвело до недоотримання коштів фізичними особами на загальну  суму 20,89 тис. грн.

Здійснено безпідставне нарахування та виплату учням «матеріальної допомоги на оновлення матеріально-технічної бази Установи», що призвело до втрати фінансових (матеріальних) ресурсів на загальну суму  46,75 тис. грн.

Після завершення ревізії на адресу Установи надіслано вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх у подальшій роботі, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та ініційовано застосування заходу впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами проведеного заходу державного фінансового контролю щодо 2 посадових осіб Училища складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Управління Служби безпеки України в Черкаській області, ГУ ДПС у Черкаській області та Управління Держпраці у Черкаській області.

Нагадаємо, що аудитори Черкащини попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 2 млрд грн протягом січня  ̵  листопада 2019 року.