12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня місяця поточного року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня місяця поточного року 6 лютого 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  за  січень  місяць  2020 року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад  1,6 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,1 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму  майже 14,0  млн грн. За їх результатами наданопропозицій. Об’єкти контролю виконали 4 пропозиції  за результатами  аудитів, проведених в поточному та минулих роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано  2 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За порушення законодавства 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Розпочатодосудове розслідування, а також  вручено 7 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.