12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 281 тис. грн у Любарській районній державній лікарні ветеринарної медицини версія для друку
Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 281 тис. грн у Любарській районній державній лікарні ветеринарної медицини 7 лютого 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Любарської районної державної лікарні ветеринарної медицини за період  з 01.01.2016 по 30.09.2019 виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 281 тис. грн.

Аудитори з’ясували, що через безоплатно надані ветеринарні послуги, які надаються на платній основі, ветлікарня недоотримала власних надходжень на суму понад 152 тис. грн.

Окрім того, за рахунок коштів загального фонду ветлікарні покрито видатки на оплату праці та сплату єдиного соціального внеску працівників, залучених до надання платних послуг, на суму понад 120 тис. грн, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду. Серед іншого, незаконні витрати коштів через зайву виплату заробітної плати, нестача товарно-матеріальних цінностей тощо. Загальна сума таких порушень становила майже 9 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування встановлених порушень на суму понад 129 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 2 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.