12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Луганщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 16 млн грн протягом січня – грудня 2019 року версія для друку
Аудитори Луганщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 16 млн грн протягом січня – грудня 2019 року 7 лютого 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-грудня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 16 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 72 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до матеріальної та 10 – до дисциплінарної.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 9 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зменшення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єктами контролю повернуто використану не за цільовим призначенням субвенцію  на суму 342,4 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 14 управлінських рішень.

Матеріали 18 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 26 досудових розслідувань та 25 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів, 1 аудит регіональної цільової програми та 4 – аудити діяльності. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 160,5 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 32 пропозиції, які прийняті до виконання.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,8 млн грн.