10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Буковинські аудитори виявили порушень на суму понад 2,6 млн грн у Відділі освіти, молоді та спорту Сокирянської райдержадміністрації версія для друку
Буковинські аудитори виявили порушень на суму понад 2,6 млн грн у Відділі освіти, молоді та спорту Сокирянської райдержадміністрації 12 лютого 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської райдержадміністрації за період з 01.01.2016 по 31.08.2019.

За результатами контрольного заходу встановлено порушень на загальну суму понад 2,6 млн грн. 

Аудитори виявили нецільове використання коштів субвенцій на підтримку осіб з особливими освітніми потребами та на забезпечення якісної, сучасної освіти «Нова українська школа», а також коштів, виділених на фінансування районної програми «Вчитель», на загальну суму 666,4 тис. грн, які Відділ освіти витратив на виплату заробітної плати педагогічним працівникам, оплата праці яких має здійснюватися за рахунок коштів освітньої субвенції, та придбання обладнання, що не передбачено типовими переліками, затвердженими наказами Міносвіти.

Окрім того, Відділом освіти проведено видатки на утримання за 0,5 штатної одиниці понаднормативних посад заступників директорів  у 3 НВК на 469,1 тис. грн, з яких 323,7 тис. грн кошти освітньої субвенції, та на оплату за рахунок коштів районного бюджету заробітної плати за сумісництвом працівникам, посади яких віднесено до керівних, у зв’язку з чим вони не мають права працювати за сумісництвом, на 149,9 тис. грн.

Без відповідного розпорядження голови районної ради Відділом освіти безоплатно передано на баланс Сокирянської міської ОТГ основних засобів (рухомого майна), малоцінного інвентарю та інших швидколіквідних матеріальних цінностей залишковою вартістю 516,6 тис. грн.

Через поділ предмета закупівлі на частини Відділом освіти без проведення процедур закупівлі укладено три договори та придбано послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (підвіз дітей) на загальну суму 598,8 тис. грн.

З метою усунення виявлених порушень начальнику Відділу освіти надіслано обов’язкові вимоги. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства. За порушення законодавства з фінансових питань до адміністративної відповідальності 15 осіб, на начальника Відділу освіти складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що буковинські аудитори виявили  порушень на  суму майже 1,5 млн грн у Новоселицькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету.