10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Вінниччини протягом січня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 28,5 млн грн версія для друку
Аудитори Вінниччини протягом січня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 28,5 млн грн 12 лютого 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

За результатами проведених ревізій фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж січня 2020 року забезпечили усунення виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад  28,5 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 5 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  1 досудове розслідування.

За допущені фінансові порушення, порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб, до матеріальної – 13.

У 3 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли  30  управлінських рішень.