10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Черкащини протягом січня-лютого 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн версія для друку
Аудитори Черкащини протягом січня-лютого 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн 18 березня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-лютого 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму  понад 2,8 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 14 управлінських рішень. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 9 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 5 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 24 протоколи про адміністративне правопорушення, 12 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.