10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори за січень – лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 33,9 млн гривень версія для друку
Запорізькі аудитори за січень – лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 33,9 млн гривень 19 березня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-лютий 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на  суму  33,9 млн  грн.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 22 управлінські рішення та врахували 21 пропозицію за результатами державних фінансових аудитів.

Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 6 заходів державного фінансового контролю, розпочато 6 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 3 особи і 3 – до матеріальної

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 2 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами.

Повернуто одержувачами бюджетні кошти, використані не за цільовим призначенням, на суму 355 тис. грн.