10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Житомирщини протягом січня - лютого 2020 року забезпечити відшкодування втрат на суму майже 1,6 млн грн версія для друку
Аудитори Житомирщини протягом січня - лютого 2020 року забезпечити відшкодування втрат на суму майже 1,6 млн грн 20 березня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області упродовж січня - лютого 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму  майже  1,6  млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю  керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій прийняли 9 управлінських рішень. Об’єкти контролю впровадили 31 пропозицію, надану їм за результатами державних фінансових аудитів, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить 9,6 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення,  у 1 випадку застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали 9 заходів державного фінансового контролю передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. Окрім того, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.   

За допущені фінансові порушення 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.