10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Волинські аудитори за січень-лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 3 млн грн версія для друку
Волинські аудитори за січень-лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 3 млн грн 23 березня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

За січень – лютий 2020 року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 2,8 млн грн, у тому числі за порушеннями, що виявлені у попередніх роках, –  на суму 1,9 млн грн.

За допущені фінансові порушення 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

До правоохоронних органів передано 7 ревізійних матеріалів,  порушено  одне кримінальне провадження та одній особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. З метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів, аудиторами ініційовано перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 2 позови.

За порушення законодавства про закупівлі до суду надіслано 7 протоколів про адміністративне правопорушення, про бюджетну систему – 2. 

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 4 управлінські рішення.