10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» У січні - лютому 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 12 млн грн версія для друку
У січні - лютому 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 12 млн грн 25 березня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами ревізій, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні ‒ лютому 2020 року, виявлено 230 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 12 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 8 ревізій.

За недотримання законодавства 23 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 5 державних фінансових аудитів, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 30,5 млн грн.

Об’єктам контролю надано 25 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів упереджено втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 35 млн  грн та відшкодовано втрат  на понад 0,7 млн грн.

П’ять інформацій про результати аудитів та 1 аудиторський звіт надіслано правоохоронним органам.