10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн протягом січня – лютого 2020 року версія для друку
Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн протягом січня – лютого 2020 року 20 березня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня - лютого 2020 року працівники апарату Південного офісу Держаудитслужби  виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 23,3 млн грн.

За звітний період відшкодовано втрат на суму 9,5 млн грн. Надійшло до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій  6,2 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти, на суму майже 3,3 млн грн.

Передано до правоохоронних органів для відповідного реагування матеріали 4 контрольних заходів. Правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань та вручили 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, за недотримання законодавства та вчинені фінансові порушення 11 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 – до матеріальної та дисциплінарної відповідальності.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит діяльності суб’єктів господарювання. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 17 млн грн. Аудитори надали 8 пропозицій, з яких враховано 6.