10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори провели ревізію ДП «Одеський морський торговельний порт» версія для друку
Одеські аудитори провели ревізію ДП «Одеський морський торговельний порт» 24 березня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

У відповідь на звернення ДП «Одеський морський торговельний порт» працівники Південного офісу Держаудитслужби провели позапланову ревізію окремих питань підприємства за період з 01.01.2019 по 31.12.2019.

Аудитори виявили у діяльності Порту фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 8,4 млн грн і встановили, що протягом  2019 рік Порт працював без затвердженого річного фінансового плану та показав збитковість своєї діяльності. Проте керівник Порту та посадовці, які його тимчасово заміщували до жовтня 2019 року, регулярно отримували премії та заохочення на підставі наказів, які самі собі й підписували. Загальна сума таких «винагород» – майже 3 млн грн.

Окрім цього, аудитори документально підтвердили відсутність протягом 2019 року на робочому місті 7 працівників Порту, що унеможливлює виконання ними своїх посадових обов’язків. Тоді як за цей період їм регулярно нараховувалася та виплачувалася заробітна плата, що призвело до втрат підприємства (разом з перерахуваннями єдиного соціального внеску) на загальну суму 5,4 млн грн.

Підприємству надіслано вимогу про усунення виявлених під час ревізії порушень.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Одеській області.

Нагадаємо, що одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн протягом січня – лютого 2020 року.