10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори виявили порушень на суму понад 1,4 млн грн у Немирівській центральній районній лікарні версія для друку
Вінницькі аудитори виявили порушень на суму понад 1,4 млн грн у Немирівській центральній районній лікарні 4 травня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Немирівська центральна районна лікарня» Немирівської районної ради (даліЛікарня) за період з 01.01.2016 по 29.11.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 1,4 млн грн.

Зокрема, під час проведення ревізії аудитори встановили, що Лікарня зазнала втрат у розмірі 315 тис. грн через те, що надавала послуги з лікування громадянам з інших районів, без подальшого відшкодування витрат за медичне обслуговування.

Окрім того, причиною фінансових втрат на суму 215 тис. грн стало покриття коштом загального фонду кошторису надання платних послуг, а саме: нарахування та виплати премій, а також надбавок за складність і напруженість працівникам Лікарні, які надають медичні послуги.

Лікарня зайво використала бюджетних коштів у розмірі 440 тис. грн на виплату заробітної плати лікарям-інтернам, які фактично проходили інтернатуру в інших закладах охорони здоров’я, ще майже 140 тис. грн зайво витрачено через нарахування та виплати працівникам відпускних та перерахування єдиного соціального внеску.

До того ж установлено, що Лікарня спрямувала майже 75 тис. грн на оплату комунальних послуг сторонніх фізичних та юридичних осіб (орендарів приміщень Лікарні).

Причиною недоотримання власних доходів у розмірі понад 145 тис. грн стало надання у користування орендного майна за заниженою вартістю.

За недотримання законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

До Лікарні застосовано фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Матеріали передано на розгляд Немирівському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Нагадаємо, що вінницькі аудитори протягом січня-лютого 2020 року попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 207 млн грн.