10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Донецькі аудитори провели ревізію комунального некомерційного підприємства «Мангуська центральна районна лікарня» версія для друку
Донецькі аудитори провели ревізію комунального некомерційного підприємства «Мангуська центральна районна лікарня» 6 травня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області під час ревізії комунального некомерційного підприємства «Мангуська центральна районна лікарня» виявили порушень законодавства, що призвели до втрат на загальну суму 261 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.02.2015 по 31.10.2019.

Зокрема, ревізією встановлено, що Лікарня сплатила в завищеному розмірі єдиний соціальний внесок на загальну суму 152 тис. грн через нарахування внеску на заробітну плату працюючих осіб з інвалідністю за завищеною ставкою  (88 тис. грн), нарахування внеску на суми нарахованої компенсації, яка була виплачена після звільнення працівників (53 тис. грн) та на суми  необґрунтовано сплаченої  заробітної плати сумісникам за невідпрацьований час (11 тис. грн).

Установлено проведення  зайвої оплати за невідпрацьований час та час відпустки, доплати за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці працівникам Лікарні та  зовнішнім сумісникам за фактично невідпрацьований час  (53 тис. грн); випадки зайвого перерахування бюджетних коштів за виконані роботи з поточного ремонту (22 тис. грн), покриття за рахунок загального фонду кошторису видатків, пов’язаних з наданням платних послуг (32 тис. грн), витрати підзвітних коштів у розмірах,  що перевищують затверджені норми – 2  тис. грн.

Окрім того, ревізією встановлено порушень законодавства, що не призвели до втрат, а саме: в обліку Лікарні не відображено наявної кредиторської заборгованості за розрахунками за отриману фармацевтичну продукцію із забезпечення пільгової категорії громадян лікарськими засобами станом на 01.11.2019, яка підтверджена документально на суму 195 тис. грн.

Завдяки ужитим під час ревізії заходам забезпечено повне відшкодування встановлених порушень.

За результатами ревізії 2 відповідальних осіб притягнуто до  адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та Департамент охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що донецькі аудитори протягом січня-лютого 2020 року забезпечили відміну торгів закупівель на суму 14,2 млн грн та відшкодовування втрат на суму понад 1 млн грн.