10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Під час ревізії Приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» виявлено втрат на суму 637 тис. грн версія для друку
Під час ревізії Приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» виявлено втрат на суму 637 тис. грн 7 травня 2020  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» за період з 01.05.2017 по 30.09.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 637 тис. грн.

Зокрема, бухгалтерська служба товариства у завищених розмірах виплатила працівникам премії, матеріальну допомогу, компенсації за невикористану відпустку, зайво перерахувала єдиний соціальний внесок, а також відшкодувала витрати на відрядження без підтвердних документів, що призвело до втрати загалом 366 тис. грн.

ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» безпідставно покрило витрати сторонніх юридичних осіб на суму майже 236 тис. грн.

Також товариство замість своїх працівників сплатило адміністративні штрафи, понаднормово списало бензин.

Об’єкту контролю направлено вимоги про усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори протягом січня – березня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 12 млн грн.