10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня – квітня 2020 року аудитори Вінниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 58,7 млн грн версія для друку
Протягом січня – квітня 2020 року аудитори Вінниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 58,7 млн грн 8 травня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, протягом січня  квітня поточного року забезпечено відшкодування понад 58,7 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

Правоохоронним органам передано матеріали 13 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких наразі розпочато 7 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 42 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 17 посадових осіб.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 9 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 74 управлінських рішення.