10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Чернігівські аудитори протягом січня – березня 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 83 млн грн версія для друку
Чернігівські аудитори протягом січня – березня 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 83 млн грн 13 травня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області

За результатами державного фінансового контролю у сфері публічних закупівель впродовж січня – березня 2020 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели моніторинг 78 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною очікуваною вартістю 85 млн грн.

У понад 96% випадків (75 заходів контролю) виявлено порушення законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні замовниками процедур закупівель загальною вартістю понад 83 млн грн.

За результатами моніторингу закупівель попереджено укладання договорів та здійснення витрат коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушенням законодавства, на суму 40,4 млн грн, з яких відмінено 25 закупівель загальною очікуваною вартістю 20,4 млн грн розірвано договорів за 42 процедурами закупівель на загальну суму 20 млн грн.

Серед найпоширеніших порушень – порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, проведення переговорної процедури за відсутності визначених підстав, невідхилення замовником тендерної пропозиції учасника, яка не відповідала умовам тендерної документації, порушення в частині складання форм документів, порушення строків укладання договорів за результатами закупівель.

Зокрема, такі порушення були встановлені і під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. За результатами ревізії складено та надіслано до суду  2 протоколи за статтею 164-14 КУпАП.

Окрім того, під час ревізії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради встановлено факт оплати коштом місцевого бюджету вартості послуг з поточного ремонту без проведення процедури закупівлі на суму 279,7 тис. грн.