10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори за І квартал 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 1,7 млрд грн версія для друку
Одеські аудитори за І квартал 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 1,7 млрд грн 12 травня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби впродовж І кварталу 2020 року провели моніторинг 90 процедур закупівель вартістю понад  1,7 млрд грн.

Попереджено наслідків порушень у сфері закупівель за 34 процедурами на загальну суму понад 156 млн грн через відміну торгів та розірвання договорів.

Серед типових порушеньпроведення переговорної процедури за відсутності визначених підстав, неналежне оформлення тендерної документації та не своєчасне оприлюднення, низька якість підготовки учасників до тендеру.

  Яскравим прикладом виявлених порушень законодавства є перевірені працівниками офісу закупівлі в КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня Одеської міської ради». Лікарнею проведено закупівлі меблів, безпідставно застосувавши при цьому переговорні скорочені процедури. Працівники офісу оперативно перевірили здійснені на 4 млн грн процедури та зобов’язали лікарню усунути порушення.